Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wentylacja decentralna - urządzenia wentylacyjne AWENTA

Wentylacja decentralna zapewnia komfort poprzez doprowadzenie optymalnej ilość świeżego powietrza bez konieczności uchylania okna. System wentylacji składa się z kilku mniejszych jednostek zlokalizowanych w różnych pomieszczeniach domu.

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych wentylatorów oraz wymienników ciepła o wysokiej sprawności instalacja urządzeń typu AHR oraz HRV przynosi także korzyści ekonomiczne.
Odzysk ciepła następuje poprzez dwukierunkową pracę urządzeń. W czasie cyklu wywiewu zużyte powietrze przepływa przez wymiennik odbierający jego energię cieplną, natomiast w czasie cyklu nawiewu ciepło zgromadzone w wymienniku jest odbierane a następnie przekazywane do pomieszczenia.

Dodatkowym aspektem jest ograniczenie ingerencji w budynek w porównaniu do tradycyjnego systemu rekuperacji. Urządzenia zlokalizowane są bezpośrednio w ścianie zewnętrznej budynku, bez konieczności rozprowadzania kanałów wentylacyjnych oraz przeprowadzania gruntownego remontu. Pozwala to na znacznie ograniczenie kosztów instalacji, w szczególności w starszych budynkach.

Rekuperator - HRV 100 Rekuperator - HRV 100
Producent: Awenta
Cena: 745,00 zł
szt.
zobacz więcej
Rekuperator - HRV 100 P - z pilotem Rekuperator - HRV 100 P - z pilotem
Producent: Awenta
Cena: 789,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl