Wentylatory łazienkowe
 • Standard

  Są to wentylatory w wersji bazowej (standardowej) bez dodatkowych funkcji.
  Podłączenie: do instalacji dwuprzewodowej z włącznikiem zewnętrznym, np. włącznikiem oświetlenia.

  Zobacz produkty >>
 • Wyłącznik sznurkowy

  Wyłącznik sznurkowy umożliwia uruchomienie oraz wyłączenie wentylatora poprzez pociągnięcie sznurka. Wentylatory z wyłącznikiem sznurkowym stosowane są w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenie wentylatora do instalacji z oddzielnym włącznikiem, np. włącznikiem oświetlenia. Wentylator należy podłączyć na stałe do zasilania dwużyłowego.

  Zobacz produkty >>
 • Wyłącznik czasowy (timer)

  Wentylatory z funkcją opóźnienia czasowego - timer, stosowane są najczęściej w pomieszczeniach sanitarnych (łazienka, toaleta), czyli takich które chcemy przewietrzyć po ich opuszczeniu. Wentylator podłączany jest do instalacji trzyprzewodowej z włącznikiem zewnętrznym, np. włącznikiem oświetlenia. Wbudowany timer umożliwia pracę wentylatora od 2 do 30 minut po jego wyłączeniu.

  Zobacz produkty >>
 • Czujnik wilgotności (higrostat)

  Można sterować pracą wentylatora za pomocą czujnika wilgotności i timera. Jeżeli wilgotność w pomieszczeniu przewyższy ustawioną na czujniku wartość 60-90%, wentylator automatycznie włączy się i będzie pracował do czasu, kiedy wilgotność wróci do normy, wentylator będzie pracował dalej przez czas ustawiony na timerze (2-30 minuty) po czym się wyłączy.

  Zobacz produkty >>
 • Czujnik ruchu

  Urządzenie ma na celu automatycznie załączenie i wyłączenie wentylatora bez konieczności stosowania dodatkowych włączników. Wentylator włączy się automatycznie, gdy czujnik wykryje ruch w strefie swojego zasięgu i będzie kontynuował pracę po ustaniu ruchu w okresie czasu zgodnym z ustawieniami timera.

  Zobacz produkty >>
 • Bezpieczne napięcie 12 V

  Wentylatory z silnikiem niskiego napięcia 12 V prądu przemiennego, przeznaczone są do instalacji w miejscach wymagających zachowania wysokiego stopnia bezpieczeństwa, np. kabina prysznicowa. W przypadku podłączenia wentylatora z silnikiem niskiego napięcia 12 V do sieci 230V/50Hz należy dodatkowo zastosować transformator toroidalny - rdzeniowy, 12 V prądu przemiennego.

  Zobacz produkty >>
 • Ciche

  Wentylatory polecane do pomieszczeń, w których występują wymogi dotyczące obniżonego poziomu hałasu. Bardzo ciche wentylatory to takie, których poziom głośności porównać można nawet do szeptu.

  Zobacz produkty >>
 • Dekoracyjny panel

  Wentylatory z dekoracyjnym panelem to propozycja dla osób ceniących sobie stylowe elementy dekoracyjno - funkcjonalne. Elegancki front nie tylko ozdobi pomieszczenie, ale także podkreśli jego nowoczesny charakter.

  Zobacz produkty >>
 • Akcesoria

  Niektóre modele wentylatorów można dodatkowo doposażyć w zawór zwrotny. Jest to element wentylacji zapobiegający cofaniu się powietrza do pomieszczenia. Zawór zwrotny zapewnia przepływ powietrza tylko w jednym kierunku, nie ograniczając przy tym znacząco wydajności wentylatora.

  Zobacz produkty >>
 • SYSTEM+

  System+ umożliwia stworzenie wentylatora lub kratki wentylacyjnej dopasowanej do danego wnętrza. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie paneli dekoracyjnych, korpusów wentylatorów i ramek. Łatwy montaż paneli ułatwia przeprowadzenie zmian wynikających z potrzeby przearanżowania wnętrza, jak również ułatwia utrzymanie produktów w czystości.

  Zobacz produkty >>

Wentylatory łazienkowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl