Wentylatory kominkowe
 • KAM

  Kominkowy wentylator odśrodkowy zapewnia rozprowadzanie ciepłego powietrza powstającego podczas palenia w kominku, będącego jedynym lub dodatkowym źródłem ogrzewania domu. Wentylator KAM wyposażony jest w silnik asynchroniczny z dodatkowym wirnikiem dla chłodzenia silnika elektrycznego. Wydajność do 540 m³/h. Przeznaczenie - do montażu z okrągłymi przewodami wentylacyjnymi o średnicy 125, 150 i 160 mm. 

  Zobacz produkty >>
 • KAM EKO

  Kominkowy wentylator odśrodkowy zapewnia rozprowadzanie ciepłego powietrza powstającego podczas palenia w kominku, będącego jedynym lub dodatkowym źródłem ogrzewania domu. KAM EKO to wentylator o obniżonym zużyciu energii elektrycznej. Wydajność do 810 m³/h. Przeznaczenie - do montażu z okrągłymi przewodami wentylacyjnymi o średnicy 125, 150, 160 mm. 

  Zobacz produkty >>
 • KAM EKO MAX

  Kominkowy wentylator odśrodkowy zapewnia rozprowadzanie ciepłego powietrza powstającego podczas palenia w kominku, będącego jedynym lub dodatkowym źródłem ogrzewania domu. KAM EKO MAX wyposażony jest w silnik o zwiększonej mocy z wirnikiem zewnętrznym. Wydajność 740 m³/h. Przeznaczony jest do montażu z okrągłymi przewodami wentylacyjnymi o średnicy 150 mm. 

  Zobacz produkty >>
 • Wentylator kominkowy z filtrem FFK


  Zdejmowany filtr metalowy FFK - zapewnia oczyszczania transportowanego powietrza (klasa G3). Zamocowanie filtra do obudowy wentylatora za pomocą zamków zatrzaskowych zapewnia łatwy dostęp podczas kontroli i czyszczenia.

  Zobacz produkty >>
 • Wentylator kominkowy z kasetą filtracyjną i zaworem KFK


  KFK - zdejmowana metalowa komora zawierająca filtr metalowy (klasa G3) i termoregulacyjny zawór. Zawór zapewnia odprowadzanie nadmiaru gorącego powietrza przy niepracującym wentylatorze oraz doprowadzenie do komory zimnego powietrza i wymieszanie go z gorącym, jeżeli temperatura transportowanego powietrza przekracza 90°C. 

  Zobacz produkty >>
 • Wentylator kominkowy z kasetą filtracyjną KFK i zaworem grawitacyjnym GFK (system BY-PASS)


  KFK - zdejmowana metalowa komora zawierająca filtr metalowy (klasa G3) i termoregulacyjny zawór. GFK - zawór grawitacyjny, który zapobiega wstecznemu ciągowi w instalacji. Kompletowanie wentylatora z komorą KFK i zaworem grawitacyjnym GFK zapewnia ochronę silnika przed przegrzaniem się.
  Zasada pracy: kiedy temperatura powietrza koło przestrzeni kominkowej osiąga dany poziom wentylator włącza się automatycznie rozdzielając oczyszczone przez filtr FFK ciepłe powietrze z kominka do innych pomieszczeń i wyłącza się kiedy temperatura obniża się poniżej zadanej wartości. System BY-PASS chroni wentylator przed przegrzaniem (kiedy silnik nie pracuje, np. gdy nie ma prądu), blokując przepływ przez niego gorącego powietrza powyżej 180°C i wyrzucając je poprzez upust do innego pomieszczenia. Kiedy do wentylatora przedostaje się bardzo gorące powietrze system BY-PASS stabilizuje temperaturę, poprzez otwarcie dolotu do komory, w celu domieszania zimnego powietrza.  

  Zobacz produkty >>
Wentylator kominkowy - KAM 125 EKO Wentylator kominkowy - KAM 125 EKO
Producent: Vents
Cena: 651,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wentylator kominkowy - KAM 150 Wentylator kominkowy - KAM 150
Producent: Vents
Cena: 589,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wentylator kominkowy - KAM 150 EKO Wentylator kominkowy - KAM 150 EKO
Producent: Vents
Cena: 692,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wentylator kominkowy - KAM 160 Wentylator kominkowy - KAM 160
Producent: Vents
Cena: 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl