Wentylatory łazienkowe


Brak wentylacji lub zbyt słaba wentylacja pomieszczeń domowych zwłaszcza łazienek i wc, często prowadzi do powstawania nieprzyjemnych zapachów, grzybów i pleśni. Idealnym rozwiązaniem jest wentylator łazienkowy, który odpowiednio dobrany skutecznie usunie wilgotne powietrze i nieprzyjemne zapachy.

Jak dobrać wentylator do pomieszczenia? Jak podłączyć wentylator? Jak podłączyć wentylator z czujnikiem wilgoci? Co to jest zawór zwrotny do wentylatora? W uzyskaniu odpowiedzi na te i inne pytania z pewnością pomocny okaże się nasz Poradnik.

 • Wentylatory łazienkowe  - z fotokomórką

  Fotokomórka oraz opóźnienie czasu wyłączenia

  Wentylator wyposażony w czujnik natężenia oświetlenia i opóźnienie wyłączenia przeznaczony jest do pomieszczeń bezokiennych.

  Urządzenie może pracować w dwóch trybach:
  1) Tryb I - włączenie następuje po wykryciu wzrostu natężenia oświetlenia w pomieszczeniu, natomiast po wyłączeniu oświetlenia urządzenie funkcjonuje przez czas ustawiony na potencjometrze.

  2) Tryb II - Wentylator uruchamia się po wyłączeniu oświetlenia w pomieszczeniu i działa zgodnie z czasem ustawionym na potencjometrze.

  Do zmian trybu pracy służy mikroprzełącznik umieszczony na sterowniku.
  Czas opóźnienia wyłączenia ustawiany na potencjometrze regulowany jest płynnie, w zakresie od 3 di 30 minut.Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl