Wentylator kanałowy - TT 125

Dostępność: w magazynie dostawcy
Wysyłka w: 2 - 4 dni
Cena: 268,00 zł 268.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

TT 125 - Wentylator kanałowy o przepływie mieszanym, dwubiegowy

Zastosowanie
Wentylatory TT wykorzystywane są w nawiewno-wywiewnych systemach wentylacji, które wymagają niewysokiego sprężu, silnego strumienia powietrza oraz niskiego poziomu hałasu. Stosowane są w systemach wentylacyjnych składających się z niezbyt długich ciągów kanałów o średnim aerodynamicznim oporze sieci. Przeznaczone do prostych układów wentylacyjnych. Idealne rozwiązanie do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, np. łazienka, kuchnia, sypialnia, garderoba, a także pomieszczeń niemieszkalnych, np. biuro, sklep itp. 

Konstrukcja
Wentylatory TT posiadają kompaktowe rozmiary i możliwość demontażu wirnika wraz z silnikiem bez konieczności ingerencji w system wentylacyjny. Obudowa wentylatora i wirnika wykonana jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego ABS, które posiada wysoką trwałość i walory mechaniczne. Dzięki obudowie z plastiku, wentylatory nie ulegają korozji. Blok silnika z wirnikiem oraz skrzynią zaciskową przymocowany jest do obudowy za pomocą specjalnych klamer z zatrzaskami, aby demontaż można było przeprowadzić bez posiadania specjalnych umiejętności i narzędzi. 

Silnik
- na łożyskach kulkowych;
- dwie prędkości obrotowe;
- bezpiecznik termiczny - zabezpiecza przed przeciążeniem;
- stopień ochrony IP X4.

Montaż
- wentylator dedykowany do kanałów wentylacyjnych o średnicy 125 mm;
- możliwy jest montaż pod dowolnym kątem względem osi wentylatora;
- dzięki obudowie wykonanej na płaskiej płycie montażowej wentylator może być przymocowany bezpośrednio do podłoża, ściany lub sufitu;
- wentylator może być usytuowany na początku, w środku lub na końcu systemu wentylacyjnego.

Regulacja prędkości
=> Dzięki odpowiedniej budowie (dwa biegi silnika), wentylator może funkcjonować na dwóch prędkościach. Wentylator można podłączyć na: minimalnym biegu lub na maksymalnym biegu lub istnieje możliwość przełączania biegów pracy wentylatora przy dodatkowym zastosowaniu przełącznika biegów, np. P2-10P2-1-300P2-5,0
=> Jeżeli niezbędne jest płynne regulowanie prędkości można zastosować płynny regulator tyrystorowy (RS-1-400) i podłączyć go do zacisku maksymalnej wydajności wentylatora.
  

Wymiary [mm]

Ø D

B

H L
123 167 190 246

 


 
Gwarancja producenta 2 lata

Opinie o produkcie (0)

Zasady przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl